Providing you the best range of flour mill plant, cantrifugale(aata & besan cleaning machine), besan making machine, plant shifter, flour mill and industrial atta chakki plant with effective & timely delivery.
₹ 225000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1000 kg/hr |
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Usage/Application | Atta (Wheat) |
| Motor Power | 2 HP |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 225000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500-1000 kg/hr |
| Motor Power | 3 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Operation Mode | Automatic |
| Brand | N K INDUSTRIES |
| Material | MS |
| Max. Capacity | 800 kg |
₹ 225000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500-1000 kg/hr |
| Motor Power | 3 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Operation Mode | Automatic |
Minimum order quantity: 1 Piece
Mayank Singh (Proprietor)
N. K. Industries
Plot no 02, BALAJI VIHAR 22 EXTN, NEAR LOHAMANDI, SIKAR ROAD
Jaipur - 302013, Rajasthan, India